products

Parlak Karışık Yatak İyon Değişimi Ultra Saf Su Ekipmanları İletkenliği 0.055 0.0S / cm Direnç

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: Kaiyuan
Sertifika: ISO9001, CE, SGS
Model numarası: KYRO-500LPH
Min sipariş miktarı: > = 1sets
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: ihracat standart tahta sandık (kontrplak), fumigate gerek yok, nakliye için uygun.
Teslim süresi: 1-7 iş günü (hammadde stokuna bağlı)
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: > 300sets / ay
Detay Bilgi
Ürün adı: Parlak Karışık İyon Değişimi Ultra Saf Su Ekipmanları İletkenliği 0.055μS / cm'den Az Üretim kapasitesi: Saatte 500 litre
Tank malzemesi: Cam elyafı / Paslanmaz çelik Boru uydurma: SUS304 / U-PVC
Su kurtarma: 50'den fazla% Tuzdan arındırma oranı: >% 97
akış: 40-60m / h özdirenç: 18,2 MΩ · cm
Vurgulamak:

iyon değişimi su arıtma

,

iyon değişimi reçine su filtresi


Ürün Açıklaması

Cilalı Karışık Yatak İyon Değişimi Ultra Saf Su Ekipmanları

İletkenlik 0.055μS / cm Direnç 18.2 MΩ · cm

İyon değiştirme sistemi normalde ön arıtma sistemi olduğu için ters osmoz sistemi kullanır

1. Ürün Açıklaması Cilalı Karışık Yatak İyon Değişimi

Ekipman özeti:

Tek kullanımlık karışık yatak olarak da bilinen cilalı karışık yatak, genellikle işlemin sonunda su kalitesini daha da geliştirmek için kullanılır. Parlatılmış karışık yatağın reçinesi yeniden üretilemez ve yeniden kullanılamaz. Sözde parlatma, reçinenin yüzey işlemi anlamına gelir.

Polisaj Reçinesi: Genellikle, polisaj reçinelerinin, sistemin atık su kalitesinin su standartlarına uymasını sağlamak için ultra saf su arıtma sistemlerinin sonunda kullanıldığı söylenir. Genel olarak, atık su kalitesi 18 megohmdan fazla olabilir ve TOC ve SIO2 için belirli kontrol yeteneğine sahiptir. Parlatma reçinesinin iyonik formu H ve OH tipindedir ve doldurulduktan sonra kullanılabilir ve rejenerasyon olmadan kullanılabilir. Genellikle yarı iletken endüstrisinde kullanılır.

2. Cilalı Karışık Yatak İyon Değişimi Ürün Detayları

Cilalı karışık yatak genel tasarım akış hızı: 40-60m / s

Genelde saf su sistemi boru tesisatında hangi malzemelerin kullanıldığı borular: Polisaj karma yatağının girişinden önce PVC, ihracattan sonra PVDF kullanılır. Ek olarak, polisaj karma yatağı kullanım sonuna mümkün olduğunca yakın monte edilmelidir, çünkü: 1. Polisaj karma yatağı temelde bakım yönetimi gerektirmez ve şantiyeye montaj ve fabrika tarafına kurulum yönetimi etkilemez . 2. Su kalitesini arttırmada büyük faydalar. 3. Maksimum PVDF maliyet tasarrufu.

Elektronik, ilaç veya diğer endüstriler için iletkenliği 0.055μS / cm (direnç 18.2 MΩ · cm) olan teorik saf su elde etmek için, sıradan karma yatak veya EDI su arıtma ekipmanından sonra, karışık yatakların parlatılması genellikle son para cezası için . Karışık yatağı parlatma reçinesi, anyon reçinesi ve nispeten yoğunluğa yakın bir katyon reçinesi karışımıdır. Reçinenin reçinesi anottan ve katyon reçinesinden ayrılamayacağından ve asit ve alkali ile ayrı olarak rejenere edilemediğinden, parlatma reçinesi etkisizdir. Bunu kullanma.

3. Cilalı Karışık Yatak İyon Değişimi Çalışma Süreci

Ters osmoz + EDI tuzdan arındırma suyu arıtma sistemi süreci aşağıdaki gibidir:

Ham su tankı → ham su pompası → dozajlama cihazı → kuvars kumu filtresi → dozajlama cihazı → aktif karbon filtre → otomatik yumuşatıcı → güvenlik filtresi → birinci aşama yüksek basınç pompası → birinci aşama ters osmoz sistemi → orta su tankı → iki aşamalı yüksek basınçlı pompa → iki aşamalı ters osmoz sistemi → saf su deposu → saf su pompası → TOC ayrıştırıcı → gaz alma membranı → hassas filtre → EDI ünitesi → saf su deposu → saf su pompası → karma yatak parlatma → membran filtre → üretim suyu noktası hat.

4. Cilalı Karışık Yatak İyon Değişimi Resimleri Gösterisi

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız bize soruşturma göndermeye hoş geldiniz! Teşekkür ederim!

İletişim bilgileri
Rose

Telefon numarası : 86-13660858152

Naber : +8613660858152